Sezóna 2019 -2020

Kord
Fleret
Šavle

Seniorky - Kord

Název Datum začátku Datum konce
ST Bratislava podzim 15.09. 2019 15.09. 2019
Pohár ČEZ 12.10. 2019 12.10. 2019
SP Talin 01.11. 2019 02.11. 2019
MT U23 Mödling 01.12. 2019 01.12. 2019
Prosinec Cup USK 08.12. 2019 08.12. 2019

Mladší žáci - Kord

Název Datum začátku Datum konce
Podbezdězský kord 28.09. 2019 28.09. 2019
Babylon Cup 2019 05.10. 2019 05.10. 2019
Velká cena Dukly Olomouc 01.12. 2019 01.12. 2019

Mladší žačky - Kord

Název Datum začátku Datum konce
Podbezdězský kord 28.09. 2019 28.09. 2019
Babylon Cup 2019 06.10. 2019 06.10. 2019
Velká cena Dukly Olomouc 30.11. 2019 30.11. 2019

Kadetky - Kord

Název Datum začátku Datum konce
Pohár ATMOSU 29.09. 2019 29.09. 2019
ECC Budapešť 06.10. 2019 06.10. 2019
ECC Klagenfurt 26.10. 2019 26.10. 2019
Čepel města Teplice 03.11. 2019 03.11. 2019
Cena USK Praha 24.11. 2019 24.11. 2019
ECC Heidenheim 07.12. 2019 08.12. 2019

Kadeti - Kord

Název Datum začátku Datum konce
ECC Budapešť 05.10. 2019 05.10. 2019
ECC Klagenfurt 26.10. 2019 26.10. 2019
Zlatý kord města Písku 10.11. 2019 10.11. 2019
Cena USK Praha 24.11. 2019 24.11. 2019
ECC Bonn 07.12. 2019 08.12. 2019

Junioři - Kord

Název Datum začátku Datum konce
Pohár ČEZ 12.10. 2019 12.10. 2019
Velká cena Dukly Olomouc 30.11. 2019 30.11. 2019

Juniorky - Kord

Název Datum začátku Datum konce
Pohár ČEZ 12.10. 2019 12.10. 2019
SPJ Laupheim 23.11. 2019 23.11. 2019
Prosinec Cup USK 08.12. 2019 08.12. 2019
SPJ Burgos 14.12. 2019 15.12. 2019

Žáci - Kord

Název Datum začátku Datum konce
Pohár ČEZ 13.10. 2019 13.10. 2019
Cena USK Praha 23.11. 2019 23.11. 2019

Senioři - Kord

Název Datum začátku Datum konce
Lázeňský pohár 26.10. 2019 26.10. 2019
Zlatý kord města Písku 09.11. 2019 09.11. 2019
SP Bern 22.11. 2019 23.11. 2019
Memoriál Vratislava a Františka Jandy 14.12. 2019 14.12. 2019

Žačky - Kord

Název Datum začátku Datum konce
VC Karlových Varů 27.10. 2019 27.10. 2019
Cena USK Praha 23.11. 2019 23.11. 2019

Mini žáci - Kord

Název Datum začátku Datum konce
Teplický kordík 02.11. 2019 02.11. 2019
Prosinec Cup USK 07.12. 2019 07.12. 2019

Mini žačky - Kord

Název Datum začátku Datum konce
Teplický kordík 02.11. 2019 02.11. 2019
Prosinec Cup USK 07.12. 2019 07.12. 2019

Senioři - Fleret

Název Datum začátku Datum konce
ST Amsterodam 07.09. 2019 07.09. 2019
ST Bratislava 14.09. 2019 14.09. 2019
Brněnský pohár 21.09. 2019 21.09. 2019
ST Kodaň 05.10. 2019 05.10. 2019
MT - U23 Londýn 02.11. 2019 03.11. 2019
SP Bonn 08.11. 2019 09.11. 2019
Turnaj 17. listopadu 17.11. 2019 17.11. 2019
MT U23 Mödling 01.12. 2019 01.12. 2019

Seniorky - Fleret

Název Datum začátku Datum konce
ST Amsterodam 08.09. 2019 08.09. 2019
ST Bratislava 14.09. 2019 14.09. 2019
Brněnský pohár 21.09. 2019 21.09. 2019
ST Kodaň podzim 06.10. 2019 06.10. 2019
MT Cottbus 26.10. 2019 26.10. 2019
MT - U23 Londýn 02.11. 2019 03.11. 2019
Turnaj 17. listopadu 17.11. 2019 17.11. 2019
MT U23 Mödling 30.11. 2019 30.11. 2019
SP St-Maur 14.12. 2019 15.12. 2019

Junioři - Fleret

Název Datum začátku Datum konce
Brněnský pohár 21.09. 2019 21.09. 2019
Čermákův memoriál 28.09. 2019 28.09. 2019
SPJ Londýn 02.11. 2019 02.11. 2019
Turnaj 17. listopadu 17.11. 2019 17.11. 2019

Juniorky - Fleret

Název Datum začátku Datum konce
Brněnský pohár 21.09. 2019 21.09. 2019
Čermákův memoriál 28.09. 2019 28.09. 2019
SPJ Londýn 02.11. 2019 02.11. 2019
Turnaj 17. listopadu 17.11. 2019 17.11. 2019

Kadeti - Fleret

Název Datum začátku Datum konce
Čermákův memoriál 28.09. 2019 28.09. 2019
Opavský listopad 2019 03.11. 2019 03.11. 2019
ECC Budapešť 09.11. 2019 09.11. 2019
ECC Mödling 23.11. 2019 23.11. 2019
ECC Halle 14.12. 2019 15.12. 2019

Kadetky - Fleret

Název Datum začátku Datum konce
Čermákův memoriál 28.09. 2019 28.09. 2019
ECC Šamorín 12.10. 2019 12.10. 2019
Opavský listopad 2019 03.11. 2019 03.11. 2019
ECC Budapešť 10.11. 2019 10.11. 2019
ECC Mödling 24.11. 2019 24.11. 2019
ECC Tauberbischofsheim 14.12. 2019 15.12. 2019

Mladší žačky - Fleret

Název Datum začátku Datum konce
Babylon Cup 2019 05.10. 2019 05.10. 2019
Cena Vršovic (dříve Magistrátní turnaj) 12.10. 2019 12.10. 2019
Turnaj nadějí 10.11. 2019 10.11. 2019
Pražský turnaj mládeže - podzim 23.11. 2019 23.11. 2019

Mladší žáci - Fleret

Název Datum začátku Datum konce
Babylon Cup 2019 06.10. 2019 06.10. 2019
Cena Vršovic (dříve Magistrátní turnaj) 12.10. 2019 12.10. 2019
Turnaj nadějí 10.11. 2019 10.11. 2019
Pražský turnaj mládeže - podzim 23.11. 2019 23.11. 2019

Mini žáci - Fleret

Název Datum začátku Datum konce
Cena Vršovic (dříve Magistrátní turnaj) 13.10. 2019 13.10. 2019
Turnaj nadějí 09.11. 2019 09.11. 2019
Mladý mušketýr - podzim 24.11. 2019 24.11. 2019

Mini žačky - Fleret

Název Datum začátku Datum konce
Cena Vršovic (dříve Magistrátní turnaj) 13.10. 2019 13.10. 2019
Turnaj nadějí 09.11. 2019 09.11. 2019
Mladý mušketýr - podzim 24.11. 2019 24.11. 2019

Žáci - Fleret

Název Datum začátku Datum konce
Pohár Bohemians Praha 19.10. 2019 19.10. 2019
Opavský listopad 2019 02.11. 2019 02.11. 2019

Žačky - Fleret

Název Datum začátku Datum konce
Pohár Bohemians Praha 19.10. 2019 19.10. 2019
Opavský listopad 2019 02.11. 2019 02.11. 2019

Kadeti - Šavle

Název Datum začátku Datum konce
MT Katowice 07.09. 2019 07.09. 2019
ECC Konin 14.09. 2019 15.09. 2019
ECC Gödöllö 05.10. 2019 05.10. 2019
Turnaj sv. Václava 2019 19.10. 2019 19.10. 2019
ECC Eislingen 01.12. 2019 01.12. 2019
Mikulášská seč 07.12. 2019 07.12. 2019
ECC Mödling 14.12. 2019 15.12. 2019

Kadetky - Šavle

Název Datum začátku Datum konce
MT Katowice 07.09. 2019 07.09. 2019
ECC Konin 14.09. 2019 15.09. 2019
ECC Gödöllö 06.10. 2019 06.10. 2019
Turnaj sv. Václava 2019 19.10. 2019 19.10. 2019
ECC Eislingen 30.11. 2019 30.11. 2019
Mikulášská seč 07.12. 2019 07.12. 2019
ECC Mödling 14.12. 2019 15.12. 2019

Senioři - Šavle

Název Datum začátku Datum konce
ST Amsterodam 08.09. 2019 08.09. 2019
ST Plovdiv 21.09. 2019 21.09. 2019
ST Gent 29.09. 2019 29.09. 2019
ST Tbilisi 26.10. 2019 26.10. 2019
Memoriál Zdeňka Petera 03.11. 2019 03.11. 2019
MT - U23 Grünwald 09.11. 2019 09.11. 2019
MT - U23 Sosnowiec 30.11. 2019 01.12. 2019
Sokol Cup 2019 14.12. 2019 14.12. 2019

Seniorky - Šavle

Název Datum začátku Datum konce
ST Plovdiv 22.09. 2019 22.09. 2019
ST Gent 29.09. 2019 29.09. 2019
ST Tbilisi 26.10. 2019 26.10. 2019
Memoriál Zdeňka Petera 03.11. 2019 03.11. 2019
MT - U23 Grünwald 10.11. 2019 10.11. 2019
SP Orleans 22.11. 2019 23.11. 2019
MT - U23 Sosnowiec 30.11. 2019 01.12. 2019
Sokol Cup 2019 14.12. 2019 14.12. 2019

Žačky - Šavle

Název Datum začátku Datum konce
Turnaj sv. Václava 2019 19.10. 2019 19.10. 2019
Mikulášská seč 07.12. 2019 07.12. 2019

Žáci - Šavle

Název Datum začátku Datum konce
Turnaj sv. Václava 2019 19.10. 2019 19.10. 2019
Mikulášská seč 07.12. 2019 07.12. 2019

Junioři - Šavle

Název Datum začátku Datum konce
Memoriál Zdeňka Petera 03.11. 2019 03.11. 2019
Sokol Cup 2019 14.12. 2019 14.12. 2019

Juniorky - Šavle

Název Datum začátku Datum konce
Memoriál Zdeňka Petera 03.11. 2019 03.11. 2019
Sokol Cup 2019 14.12. 2019 14.12. 2019