Sezóna 2018 - 2019

Kord
Fleret
Šavle

Seniorky - Kord

Název Datum začátku Datum konce
ST Bratislava podzim 16.09. 2018 16.09. 2018
Cena USK Praha 07.10. 2018 07.10. 2018
MT - U23 Colmar 03.11. 2018 04.11. 2018
Pohár ATMOSU 18.11. 2018 18.11. 2018
Leden Cup USK Praha 26.01. 2019 26.01. 2019
SP Barcelona 08.02. 2019 09.02. 2019
Velká cena Dukly Olomouc 2019 23.02. 2019 23.02. 2019
GP Budapešť 09.03. 2019 10.03. 2019
MT - U23 Varšava 16.03. 2019 16.03. 2019

Žáci - Kord

Název Datum začátku Datum konce
1. Turnaj humanitních fakult 30.09. 2018 30.09. 2018
SC Cup 2018 09.12. 2018 09.12. 2018
Jizerský kord 2019 20.01. 2019 20.01. 2019
MT Wroclaw březen 23.03. 2019 24.03. 2019
Pohár ČEZ 2019 30.03. 2019 30.03. 2019

Junioři - Kord

Název Datum začátku Datum konce
Cena USK Praha 06.10. 2018 06.10. 2018
SPJ Lucemburk 01.12. 2018 01.12. 2018
Leden Cup USK Praha 26.01. 2019 26.01. 2019
SPJ Bělehrad 02.02. 2019 02.02. 2019
SPJ Basilej 16.02. 2019 16.02. 2019
Pohár ČEZ 2019 16.03. 2019 16.03. 2019
MSJ Toruň 06.04. 2019 14.04. 2019

Kadetky - Kord

Název Datum začátku Datum konce
Cena USK Praha 06.10. 2018 06.10. 2018
ECC Klagenfurt 27.10. 2018 27.10. 2018
ECC Heidenheim 24.11. 2018 24.11. 2018
Velká cena Dukly Olomouc 02.12. 2018 02.12. 2018
ECC Bratislava 11.01. 2019 11.01. 2019
ECC Krakov 10.02. 2019 10.02. 2019
Karlovarský pohár 17.02. 2019 17.02. 2019
MEK Foggia 23.02. 2019 23.02. 2019
Pohár ČEZ 2019 16.03. 2019 16.03. 2019
MSK Toruň 06.04. 2019 14.04. 2019

Žačky - Kord

Název Datum začátku Datum konce
Cena USK Praha 06.10. 2018 06.10. 2018
Velká cena Dukly Olomouc 02.12. 2018 02.12. 2018
Jizerský kord 2019 20.01. 2019 20.01. 2019
Karlovarský pohár 16.02. 2019 16.02. 2019
MT Wroclaw březen 23.03. 2019 24.03. 2019

Mladší žáci - Kord

Název Datum začátku Datum konce
Babylon Cup 2018 06.10. 2018 06.10. 2018
Velká cena Ústí 04.11. 2018 04.11. 2018
Velká cena Dukly Olomouc 01.12. 2018 01.12. 2018
Jizerský kord 2019 19.01. 2019 19.01. 2019
Únor CUP USK 10.02. 2019 10.02. 2019
MT Wroclaw březen 23.03. 2019 24.03. 2019
Pohár ČEZ 2019 31.03. 2019 31.03. 2019
Ještědský pohár 2019 13.04. 2019 13.04. 2019

Juniorky - Kord

Název Datum začátku Datum konce
Cena USK Praha 07.10. 2018 07.10. 2018
Pohár ATMOSU 18.11. 2018 18.11. 2018
SPJ Lucemburk 02.12. 2018 02.12. 2018
SPJ Udine 06.01. 2019 06.01. 2019
Leden Cup USK Praha 26.01. 2019 26.01. 2019
SPJ Bratislava 02.02. 2019 02.02. 2019
SPJ Dijon 16.02. 2019 16.02. 2019
Velká cena Dukly Olomouc 2019 23.02. 2019 23.02. 2019
MSJ Toruň 06.04. 2019 14.04. 2019

Mladší žačky - Kord

Název Datum začátku Datum konce
Babylon Cup 2018 07.10. 2018 07.10. 2018
Velká cena Ústí 04.11. 2018 04.11. 2018
Velká cena Dukly Olomouc 01.12. 2018 01.12. 2018
Jizerský kord 2019 19.01. 2019 19.01. 2019
MT Wroclaw březen 23.03. 2019 24.03. 2019
Ještědský pohár 2019 13.04. 2019 13.04. 2019

Mini žáci - Kord

Název Datum začátku Datum konce
Teplický kordík 13.10. 2018 13.10. 2018
Podbezdězský kord 17.11. 2018 17.11. 2018
Únor CUP USK 09.02. 2019 09.02. 2019
MT Wroclaw březen 23.03. 2019 24.03. 2019
Pohár ČEZ 2019 07.04. 2019 07.04. 2019

Mini žačky - Kord

Název Datum začátku Datum konce
Teplický kordík 13.10. 2018 13.10. 2018
Podbezdězský kord 17.11. 2018 17.11. 2018
Únor CUP USK 09.02. 2019 09.02. 2019
MT Wroclaw březen 23.03. 2019 24.03. 2019
Pohár ČEZ 2019 30.03. 2019 30.03. 2019

Senioři - Kord

Název Datum začátku Datum konce
Lázeňský pohár 20.10. 2018 20.10. 2018
Zlatý kord města Písku 03.11. 2018 03.11. 2018
SP Bern 24.11. 2018 25.11. 2018
Memoriál Vratislava a Františka Jandy 22.12. 2018 22.12. 2018
SP Heidenheim 10.01. 2019 11.01. 2019
GP Doha 25.01. 2019 27.01. 2019
SP Vancouver 08.02. 2019 09.02. 2019
Velká cena Dukly Olomouc 2019 24.02. 2019 24.02. 2019
GP Budapešť 08.03. 2019 10.03. 2019
SP Buenos Aires 23.03. 2019 24.03. 2019
Ještědský pohár 2019 14.04. 2019 14.04. 2019

Kadeti - Kord

Název Datum začátku Datum konce
ECC Klagenfurt 27.10. 2018 27.10. 2018
Zlatý kord města Písku 04.11. 2018 04.11. 2018
ECC Budapešť 10.11. 2018 10.11. 2018
ECC Bonn 24.11. 2018 24.11. 2018
SC Cup 2018 08.12. 2018 08.12. 2018
ECC Bratislava 12.01. 2019 12.01. 2019
Leden Cup USK Praha 27.01. 2019 27.01. 2019
ECC Krakov 09.02. 2019 09.02. 2019
MEK Foggia 24.02. 2019 24.02. 2019
Pohár ČEZ 2019 17.03. 2019 17.03. 2019
MSK Toruň 06.04. 2019 14.04. 2019

Seniorky - Fleret

Název Datum začátku Datum konce
ST Bratislava 15.09. 2018 15.09. 2018
Čermákův memoriál neděle 23.09. 2018 23.09. 2018
ST Kodaň podzim 07.10. 2018 07.10. 2018
Opavský listopad 20.10. 2018 20.10. 2018
MT Cottbus 27.10. 2018 27.10. 2018
MT - U23 Budapešť 17.11. 2018 17.11. 2018
MT U23 Mödling 01.12. 2018 01.12. 2018
SP Katowice 11.01. 2019 12.01. 2019
GP Turin 08.02. 2019 10.02. 2019
MT - U23 Göppingen 23.02. 2019 23.02. 2019
Tuláčkův memoriál 09.03. 2019 09.03. 2019
MT - U23 Moravanka 24.03. 2019 24.03. 2019

Senioři - Fleret

Název Datum začátku Datum konce
ST Bratislava 15.09. 2018 15.09. 2018
Čermákův memoriál neděle 23.09. 2018 23.09. 2018
ST Londýn 13.10. 2018 13.10. 2018
Opavský listopad 20.10. 2018 20.10. 2018
SP Bonn 09.11. 2018 10.11. 2018
MT - U23 Budapešť 17.11. 2018 17.11. 2018
MT U23 Mödling 02.12. 2018 02.12. 2018
SP Paříž 11.01. 2019 12.01. 2019
GP Turin 08.02. 2019 10.02. 2019
Tuláčkův memoriál 09.03. 2019 09.03. 2019
MT - U23 Tvarůžkův memoriál 23.03. 2019 23.03. 2019

Junioři - Fleret

Název Datum začátku Datum konce
Čermákův memoriál 22.09. 2018 22.09. 2018
Čermákův memoriál neděle 23.09. 2018 23.09. 2018
SPJ Londýn 03.11. 2018 03.11. 2018
SPJ Udine 05.01. 2019 05.01. 2019
SPJ Aix en Provance 19.01. 2019 19.01. 2019
SPJ Leszno 02.02. 2019 02.02. 2019
Tuláčkův memoriál 09.03. 2019 09.03. 2019
MSJ Toruň 06.04. 2019 14.04. 2019

Kadeti - Fleret

Název Datum začátku Datum konce
Čermákův memoriál 22.09. 2018 22.09. 2018
Opavský listopad 21.10. 2018 21.10. 2018
ECC Budapešť 09.11. 2018 09.11. 2018
ECC Mödling 24.11. 2018 24.11. 2018
ECC Halle 15.12. 2018 15.12. 2018
ECC Bratislava 13.01. 2019 13.01. 2019
Brněnský pohár 26.01. 2019 26.01. 2019
ECC Varšava 09.02. 2019 09.02. 2019
MEK Foggia 22.02. 2019 22.02. 2019
Jarní pohár 17.03. 2019 17.03. 2019
MSK Toruň 06.04. 2019 14.04. 2019

Juniorky - Fleret

Název Datum začátku Datum konce
Čermákův memoriál 22.09. 2018 22.09. 2018
Čermákův memoriál neděle 23.09. 2018 23.09. 2018
SPJ Udine 05.01. 2019 05.01. 2019
SPJ Zagreb 19.01. 2019 19.01. 2019
SPJ Bochum 02.02. 2019 02.02. 2019
SPJ Mödling 16.02. 2019 16.02. 2019
Tuláčkův memoriál 09.03. 2019 09.03. 2019
MSJ Toruň 06.04. 2019 14.04. 2019

Kadetky - Fleret

Název Datum začátku Datum konce
Čermákův memoriál 22.09. 2018 22.09. 2018
ECC Šamorín 13.10. 2018 13.10. 2018
Opavský listopad 21.10. 2018 21.10. 2018
ECC Budapešť 09.11. 2018 09.11. 2018
ECC Mödling 25.11. 2018 25.11. 2018
ECC Tauberbischofsheim 15.12. 2018 15.12. 2018
ECC Poznaň 12.01. 2019 12.01. 2019
Brněnský pohár 26.01. 2019 26.01. 2019
MEK Foggia 24.02. 2019 24.02. 2019
Jarní pohár 17.03. 2019 17.03. 2019
MSK Toruň 06.04. 2019 14.04. 2019

Mladší žačky - Fleret

Název Datum začátku Datum konce
Babylon Cup 2018 06.10. 2018 06.10. 2018
Cena Vršovic (dříve Magistrátní turnaj) 13.10. 2018 13.10. 2018
Turnaj nadějí 03.11. 2018 03.11. 2018
Ještědský kalíšek 24.11. 2018 24.11. 2018
Bílá Opava 2019 FLERET I ŠAVLE 19.01. 2019 19.01. 2019
Valašský fleret 23.02. 2019 23.02. 2019
MT Wroclaw březen 23.03. 2019 24.03. 2019

Mladší žáci - Fleret

Název Datum začátku Datum konce
Babylon Cup 2018 07.10. 2018 07.10. 2018
Cena Vršovic (dříve Magistrátní turnaj) 13.10. 2018 13.10. 2018
Turnaj nadějí 03.11. 2018 03.11. 2018
Ještědský kalíšek 24.11. 2018 24.11. 2018
Bílá Opava 2019 FLERET I ŠAVLE 19.01. 2019 19.01. 2019
Valašský fleret 23.02. 2019 23.02. 2019
MT Wroclaw březen 23.03. 2019 24.03. 2019

Mini žáci - Fleret

Název Datum začátku Datum konce
Cena Vršovic (dříve Magistrátní turnaj) 14.10. 2018 14.10. 2018
Turnaj nadějí 04.11. 2018 04.11. 2018
Ještědský kalíšek 25.11. 2018 25.11. 2018
Bílá Opava 2019 FLERET I ŠAVLE 20.01. 2019 20.01. 2019
Valašský fleret 24.02. 2019 24.02. 2019
Tuláčkův memoriál 10.03. 2019 10.03. 2019
MT Wroclaw březen 23.03. 2019 24.03. 2019

Mini žačky - Fleret

Název Datum začátku Datum konce
Cena Vršovic (dříve Magistrátní turnaj) 14.10. 2018 14.10. 2018
Turnaj nadějí 04.11. 2018 04.11. 2018
Ještědský kalíšek 25.11. 2018 25.11. 2018
Bílá Opava 2019 FLERET I ŠAVLE 20.01. 2019 20.01. 2019
Valašský fleret 24.02. 2019 24.02. 2019
Tuláčkův memoriál 10.03. 2019 10.03. 2019
MT Wroclaw březen 23.03. 2019 24.03. 2019

Žáci - Fleret

Název Datum začátku Datum konce
Opavský listopad 20.10. 2018 20.10. 2018
Pohár Bohemians Praha 17.11. 2018 17.11. 2018
Hradecký Orel 16.02. 2019 16.02. 2019
Jarní pohár 16.03. 2019 16.03. 2019
MT Wroclaw březen 23.03. 2019 24.03. 2019

Žačky - Fleret

Název Datum začátku Datum konce
Opavský listopad 20.10. 2018 20.10. 2018
Pohár Bohemians Praha 17.11. 2018 17.11. 2018
Hradecký Orel 16.02. 2019 16.02. 2019
Jarní pohár 16.03. 2019 16.03. 2019
MT Wroclaw březen 23.03. 2019 24.03. 2019

Kadeti - Šavle

Název Datum začátku Datum konce
MT Katowice 08.09. 2018 08.09. 2018
ECC Konin 15.09. 2018 16.09. 2018
ECC Gödöllö 06.10. 2018 07.10. 2018
Turnaj sv. Václava 20.10. 2018 20.10. 2018
ECC Eislingen 02.12. 2018 02.12. 2018
Mikulášský turnaj 15.12. 2018 15.12. 2018
Brandýský Dragoun 2019 05.01. 2019 05.01. 2019
Bílá Opava 2019 FLERET I ŠAVLE 20.01. 2019 20.01. 2019
ECC Mödling 26.01. 2019 26.01. 2019
MEK Foggia 23.02. 2019 23.02. 2019
Zlatý list Houštky 2019 17.03. 2019 17.03. 2019
MSK Toruň 06.04. 2019 14.04. 2019

Kadetky - Šavle

Název Datum začátku Datum konce
MT Katowice 08.09. 2018 08.09. 2018
ECC Konin 15.09. 2018 16.09. 2018
ECC Gödöllö 06.10. 2018 07.10. 2018
Turnaj sv. Václava 20.10. 2018 20.10. 2018
ECC Eislingen 01.12. 2018 01.12. 2018
Mikulášský turnaj 15.12. 2018 15.12. 2018
Brandýský Dragoun 2019 05.01. 2019 05.01. 2019
Bílá Opava 2019 FLERET I ŠAVLE 20.01. 2019 20.01. 2019
ECC Mödling 27.01. 2019 27.01. 2019
MEK Foggia 22.02. 2019 22.02. 2019
Zlatý list Houštky 2019 17.03. 2019 17.03. 2019
MSK Toruň 06.04. 2019 14.04. 2019

Senioři - Šavle

Název Datum začátku Datum konce
ST Amsterodam 09.09. 2018 09.09. 2018
ST Gent 30.09. 2018 30.09. 2018
Memoriál Zdeňka Petera 04.11. 2018 04.11. 2018
Sokol Cup - mezinárodní v kategorii senioři + junioři 10.11. 2018 10.11. 2018
Münchener Schwert 24.11. 2018 24.11. 2018
MT - U23 Sosnowiec 24.11. 2018 24.11. 2018
MT - U23 Budapešť 12.01. 2019 12.01. 2019
Bílá Opava 2019 FLERET I ŠAVLE 19.01. 2019 19.01. 2019
SP Varšava 01.02. 2019 02.02. 2019
MT - U23 Vídeň 24.02. 2019 24.02. 2019
SP Padova 09.03. 2019 10.03. 2019
Zlatý list Houštky 2019 17.03. 2019 17.03. 2019
SP Budapešť 23.03. 2019 24.03. 2019

Seniorky - Šavle

Název Datum začátku Datum konce
ST Gent 30.09. 2018 30.09. 2018
Memoriál Zdeňka Petera 04.11. 2018 04.11. 2018
Sokol Cup - mezinárodní v kategorii senioři + junioři 10.11. 2018 10.11. 2018
Münchener Schwert 24.11. 2018 24.11. 2018
MT - U23 Budapešť 12.01. 2019 12.01. 2019
Bílá Opava 2019 FLERET I ŠAVLE 20.01. 2019 20.01. 2019
Zlatý list Houštky 2019 17.03. 2019 17.03. 2019

Žáci - Šavle

Název Datum začátku Datum konce
Turnaj sv. Václava 20.10. 2018 20.10. 2018
Mikulášský turnaj 15.12. 2018 15.12. 2018
Brandýský Dragoun 2019 05.01. 2019 05.01. 2019
Bílá Opava 2019 FLERET I ŠAVLE 20.01. 2019 20.01. 2019
Zlatý list Houštky 2019 17.03. 2019 17.03. 2019
MT Wroclaw březen 23.03. 2019 24.03. 2019

Žačky - Šavle

Název Datum začátku Datum konce
Turnaj sv. Václava 20.10. 2018 20.10. 2018
Mikulášský turnaj 15.12. 2018 15.12. 2018
Brandýský Dragoun 2019 05.01. 2019 05.01. 2019
Bílá Opava 2019 FLERET I ŠAVLE 20.01. 2019 20.01. 2019
Zlatý list Houštky 2019 17.03. 2019 17.03. 2019
MT Wroclaw březen 23.03. 2019 24.03. 2019

Junioři - Šavle

Název Datum začátku Datum konce
Memoriál Zdeňka Petera 04.11. 2018 04.11. 2018
Sokol Cup - mezinárodní v kategorii senioři + junioři 10.11. 2018 10.11. 2018
Bílá Opava 2019 FLERET I ŠAVLE 19.01. 2019 19.01. 2019
Zlatý list Houštky 2019 17.03. 2019 17.03. 2019
MSJ Toruň 06.04. 2019 14.04. 2019

Juniorky - Šavle

Název Datum začátku Datum konce
Memoriál Zdeňka Petera 04.11. 2018 04.11. 2018
Sokol Cup - mezinárodní v kategorii senioři + junioři 10.11. 2018 10.11. 2018
Bílá Opava 2019 FLERET I ŠAVLE 20.01. 2019 20.01. 2019
Zlatý list Houštky 2019 17.03. 2019 17.03. 2019
MSJ Toruň 06.04. 2019 14.04. 2019