Sezóna 2022 - 2023

Kord
Fleret
Šavle

Seniorky - Kord

Název Datum začátku Datum konce
ST Bratislava 11.09. 2022 11.09. 2022
Velká cena Karlových Varů 23.10. 2022 23.10. 2022
Zlatý kord města Písku 06.11. 2022 06.11. 2022
SP Talin 11.11. 2022 12.11. 2022
Memoriál Vratislava a Františka Jandy 17.12. 2022 17.12. 2022
VC Dukly Olomouc 18.03. 2023 18.03. 2023

Kadeti - Kord

Název Datum začátku Datum konce
Pohár ATMOSU 01.10. 2022 01.10. 2022
ECC Budapešť kord 08.10. 2022 08.10. 2022
ECC Klagenfurt 28.10. 2022 28.10. 2022
O pohár starosty města 04.12. 2022 04.12. 2022
ECC Lipsko 10.12. 2022 10.12. 2022
ECC Bratislava 13.01. 2023 13.01. 2023
Jizerský kord 28.01. 2023 28.01. 2023
Velká cena Slavoje Litoměřice 25.03. 2023 25.03. 2023

Kadetky - Kord

Název Datum začátku Datum konce
Pohár ATMOSU 01.10. 2022 01.10. 2022
ECC Budapešť kord 09.10. 2022 09.10. 2022
ECC Klagenfurt 28.10. 2022 28.10. 2022
Velká cena Dukly Olomouc 13.11. 2022 13.11. 2022
ECC Heidenheim 10.12. 2022 10.12. 2022
ECC Bratislava 15.01. 2023 15.01. 2023
Jizerský kord 28.01. 2023 28.01. 2023
Velká cena Slavoje Litoměřice 26.03. 2023 26.03. 2023

Žáci - Kord

Název Datum začátku Datum konce
Podbezdědzský kord 02.10. 2022 02.10. 2022
O pohár starosty města 03.12. 2022 03.12. 2022
Cena ostravské sovy 04.02. 2023 04.02. 2023
Slovácký pohár 25.02. 2023 25.02. 2023
MT Wroclaw - Challenge Wratislavia 17.03. 2023 17.03. 2023
M ČR kord žáci a žačky 10.06. 2023 10.06. 2023

Žačky - Kord

Název Datum začátku Datum konce
Podbezdědzský kord 02.10. 2022 02.10. 2022
O pohár starosty města 03.12. 2022 03.12. 2022
Slovácký pohár 26.02. 2023 26.02. 2023
Lázeňská oplatka 05.03. 2023 05.03. 2023
MT Wroclaw - Challenge Wratislavia 16.03. 2023 16.03. 2023
M ČR kord žáci a žačky 10.06. 2023 10.06. 2023

Senioři - Kord

Název Datum začátku Datum konce
MT Lázeňský pohár 22.10. 2022 22.10. 2022
Zlatý kord města Písku 05.11. 2022 05.11. 2022
SP Bern 11.11. 2022 12.11. 2022
Memoriál Vratislava a Františka Jandy 17.12. 2022 17.12. 2022
VC Dukly Olomouc 19.03. 2023 19.03. 2023

Mini žáci - Kord

Název Datum začátku Datum konce
ČEZ cup I 29.10. 2022 29.10. 2022
ČEZ cup II 26.11. 2022 26.11. 2022
Velká cena Letňan 12.02. 2023 12.02. 2023
Slovácký pohár 25.02. 2023 25.02. 2023
MT Wroclaw - Challenge Wratislavia 17.03. 2023 17.03. 2023

Mini žačky - Kord

Název Datum začátku Datum konce
ČEZ cup I 29.10. 2022 29.10. 2022
ČEZ cup II 26.11. 2022 26.11. 2022
Velká cena Letňan 12.02. 2023 12.02. 2023
Slovácký pohár 25.02. 2023 25.02. 2023
MT Wroclaw - Challenge Wratislavia 16.03. 2023 16.03. 2023

Mladší žačky - Kord

Název Datum začátku Datum konce
ČEZ cup I 29.10. 2022 29.10. 2022
O pohár starosty města 04.12. 2022 04.12. 2022
Velká cena Letňan 11.02. 2023 11.02. 2023
Lázeňská oplatka 04.03. 2023 04.03. 2023
MT Wroclaw - Challenge Wratislavia 16.03. 2023 16.03. 2023

Mladší žáci - Kord

Název Datum začátku Datum konce
ČEZ cup I 30.10. 2022 30.10. 2022
ČEZ cup II 27.11. 2022 27.11. 2022
Velká cena Letňan 11.02. 2023 11.02. 2023
Lázeňská oplatka 04.03. 2023 04.03. 2023
MT Wroclaw - Challenge Wratislavia 17.03. 2023 17.03. 2023

Junioři - Kord

Název Datum začátku Datum konce
Velká cena Dukly Olomouc 12.11. 2022 12.11. 2022
SPJ Riga 19.11. 2022 19.11. 2022
ČEZ cup II 26.11. 2022 26.11. 2022
SPJ Udine 06.01. 2023 08.01. 2023
Jizerský kord 29.01. 2023 29.01. 2023
SPJ Basilej 04.02. 2023 04.02. 2023
VC Dukly Olomouc 18.03. 2023 18.03. 2023
Májový kord 06.05. 2023 06.05. 2023

Juniorky - Kord

Název Datum začátku Datum konce
Velká cena Dukly Olomouc 12.11. 2022 12.11. 2022
ČEZ cup II 27.11. 2022 27.11. 2022
SPJ Laupheim 03.12. 2022 03.12. 2022
SPJ Udine 06.01. 2023 08.01. 2023
Velká cena Slavoje Litoměřice 25.03. 2023 25.03. 2023
Májový kord 06.05. 2023 06.05. 2023

Senioři - Fleret

Název Datum začátku Datum konce
ST Bratislava 10.09. 2022 10.09. 2022
ST Kodaň 08.10. 2022 08.10. 2022
Memoriál Jiřího Jesenského 05.11. 2022 05.11. 2022
SP Bonn 11.11. 2022 12.11. 2022
SP Tokyo 09.12. 2022 10.12. 2022
Opavský listopad 10.12. 2022 10.12. 2022
SP Paříž 12.01. 2023 13.01. 2023
Cena ostravské sovy 04.02. 2023 04.02. 2023
MT - U23 Sokol Cup 04.03. 2023 04.03. 2023

Seniorky - Fleret

Název Datum začátku Datum konce
ST Bratislava 10.09. 2022 10.09. 2022
ST Kodaň 09.10. 2022 09.10. 2022
MT Cottbus 29.10. 2022 29.10. 2022
Memoriál Marie Krůbové 05.11. 2022 05.11. 2022
SP Bělehrad 09.12. 2022 10.12. 2022
Opavský listopad 10.12. 2022 10.12. 2022
SP Paříž 13.01. 2023 14.01. 2023
Cena ostravské sovy 04.02. 2023 04.02. 2023
MT - U23 Sokol Cup 05.03. 2023 05.03. 2023

Kadeti - Fleret

Název Datum začátku Datum konce
ECC Varšava 23.09. 2022 23.09. 2022
ČEZ cup I 29.10. 2022 29.10. 2022
ECC Norimberk 19.11. 2022 19.11. 2022
ECC Budapešť 26.11. 2022 26.11. 2022
Opavský listopad 10.12. 2022 10.12. 2022
ECC Bratislava 14.01. 2023 14.01. 2023
Brněnský pohár 11.02. 2023 11.02. 2023

Kadetky - Fleret

Název Datum začátku Datum konce
ECC Šamorín 01.10. 2022 01.10. 2022
ČEZ cup I 29.10. 2022 29.10. 2022
ECC Norimberk 20.11. 2022 20.11. 2022
ECC Budapešť 27.11. 2022 27.11. 2022
Opavský listopad 10.12. 2022 10.12. 2022
ECC Poznaň 14.01. 2023 14.01. 2023
Brněnský pohár 11.02. 2023 11.02. 2023

Mini žáci - Fleret

Název Datum začátku Datum konce
Čermákův memoriál 2022 08.10. 2022 08.10. 2022
Letňanský fleret 05.11. 2022 05.11. 2022
ČEZ cup II 27.11. 2022 27.11. 2022
Bílá Opava 28.01. 2023 28.01. 2023
Valašský fleret 26.02. 2023 26.02. 2023
MT Wroclaw - Challenge Wratislavia 18.03. 2023 18.03. 2023

Mini žačky - Fleret

Název Datum začátku Datum konce
Čermákův memoriál 2022 08.10. 2022 08.10. 2022
Letňanský fleret 05.11. 2022 05.11. 2022
ČEZ cup II 27.11. 2022 27.11. 2022
Bílá Opava 28.01. 2023 28.01. 2023
Valašský fleret 26.02. 2023 26.02. 2023
MT Wroclaw - Challenge Wratislavia 19.03. 2023 19.03. 2023

Žáci - Fleret

Název Datum začátku Datum konce
Čermákův memoriál 2022 08.10. 2022 08.10. 2022
ČEZ cup I 30.10. 2022 30.10. 2022
Bílá Opava 28.01. 2023 28.01. 2023
MT Wroclaw - Challenge Wratislavia 18.03. 2023 18.03. 2023

Žačky - Fleret

Název Datum začátku Datum konce
Čermákův memoriál 2022 08.10. 2022 08.10. 2022
ČEZ cup I 30.10. 2022 30.10. 2022
Bílá Opava 28.01. 2023 28.01. 2023
MT Wroclaw - Challenge Wratislavia 19.03. 2023 19.03. 2023

Mladší žáci - Fleret

Název Datum začátku Datum konce
Čermákův memoriál 2022 09.10. 2022 09.10. 2022
Letňanský fleret 06.11. 2022 06.11. 2022
ČEZ cup II 26.11. 2022 26.11. 2022
Bílá Opava 29.01. 2023 29.01. 2023
Valašský fleret 25.02. 2023 25.02. 2023
MT Wroclaw - Challenge Wratislavia 18.03. 2023 18.03. 2023

Mladší žačky - Fleret

Název Datum začátku Datum konce
Čermákův memoriál 2022 09.10. 2022 09.10. 2022
Letňanský fleret 06.11. 2022 06.11. 2022
ČEZ cup II 26.11. 2022 26.11. 2022
Bílá Opava 29.01. 2023 29.01. 2023
Valašský fleret 25.02. 2023 25.02. 2023
MT Wroclaw - Challenge Wratislavia 19.03. 2023 19.03. 2023

Juniorky - Fleret

Název Datum začátku Datum konce
Memoriál Marie Krůbové 05.11. 2022 05.11. 2022
Opavský listopad 11.12. 2022 11.12. 2022
SPJ Udine 06.01. 2023 08.01. 2023
SPJ Zagreb 21.01. 2023 21.01. 2023
SPJ Jena 04.02. 2023 04.02. 2023
Brněnský pohár 11.02. 2023 11.02. 2023

Junioři - Fleret

Název Datum začátku Datum konce
Memoriál Jiřího Jesenského 05.11. 2022 05.11. 2022
SPJ Leszno 03.12. 2022 03.12. 2022
Opavský listopad 11.12. 2022 11.12. 2022
SPJ Udine 06.01. 2023 08.01. 2023
Brněnský pohár 12.02. 2023 12.02. 2023

Kadeti - Šavle

Název Datum začátku Datum konce
ECC Konin 17.09. 2022 17.09. 2022
ECC Gödöllö 08.10. 2022 08.10. 2022
Turnaj sv. Václava 22.10. 2022 22.10. 2022
ČEZ cup I 30.10. 2022 30.10. 2022
ČEZ cup II 26.11. 2022 26.11. 2022
ECC Eislingen 27.11. 2022 27.11. 2022
Mikulášská seč 2022 03.12. 2022 03.12. 2022
Tvarůžkův memoriál 28.01. 2023 28.01. 2023

Senioři - Šavle

Název Datum začátku Datum konce
ST Gent 02.10. 2022 02.10. 2022
Sokol Cup šavle 05.11. 2022 05.11. 2022
MT - U23 Grünwald 19.11. 2022 19.11. 2022
GP Orleans 10.12. 2022 10.12. 2022
Tvarůžkův memoriál 29.01. 2023 29.01. 2023

Seniorky - Šavle

Název Datum začátku Datum konce
ST Gent 02.10. 2022 02.10. 2022
Sokol Cup šavle 05.11. 2022 05.11. 2022
MT - U23 Grünwald 20.11. 2022 20.11. 2022
Tvarůžkův memoriál 29.01. 2023 29.01. 2023

Kadetky - Šavle

Název Datum začátku Datum konce
ECC Gödöllö 09.10. 2022 09.10. 2022
Turnaj sv. Václava 22.10. 2022 22.10. 2022
ČEZ cup I 30.10. 2022 30.10. 2022
ČEZ cup II 26.11. 2022 26.11. 2022
ECC Eislingen 26.11. 2022 26.11. 2022
Mikulášská seč 2022 03.12. 2022 03.12. 2022
Tvarůžkův memoriál 28.01. 2023 28.01. 2023

Žáci - Šavle

Název Datum začátku Datum konce
Turnaj sv. Václava 22.10. 2022 22.10. 2022
ČEZ cup I 29.10. 2022 29.10. 2022
Mikulášská seč 2022 03.12. 2022 03.12. 2022
Tvarůžkův memoriál 28.01. 2023 28.01. 2023
MT Wroclaw - Challenge Wratislavia 20.03. 2023 20.03. 2023

Žačky - Šavle

Název Datum začátku Datum konce
Turnaj sv. Václava 22.10. 2022 22.10. 2022
ČEZ cup I 29.10. 2022 29.10. 2022
Mikulášská seč 2022 03.12. 2022 03.12. 2022
Tvarůžkův memoriál 28.01. 2023 28.01. 2023
MT Wroclaw - Challenge Wratislavia 20.03. 2023 20.03. 2023

Junioři - Šavle

Název Datum začátku Datum konce
Sokol Cup šavle 05.11. 2022 05.11. 2022
ČEZ cup II 27.11. 2022 27.11. 2022
SPJ Sosnowiec 03.12. 2022 03.12. 2022
SPJ Dormagen 17.12. 2022 17.12. 2022
SPJ Budapešť 07.01. 2023 07.01. 2023
Tvarůžkův memoriál 29.01. 2023 29.01. 2023
SPJ Plovdiv 04.02. 2023 04.02. 2023

Juniorky - Šavle

Název Datum začátku Datum konce
Sokol Cup šavle 05.11. 2022 05.11. 2022
ČEZ cup II 27.11. 2022 27.11. 2022
SPJ Sosnowiec 03.12. 2022 03.12. 2022
SPJ Dormagen 17.12. 2022 17.12. 2022
SPJ Budapešť 07.01. 2023 07.01. 2023
Tvarůžkův memoriál 29.01. 2023 29.01. 2023
SPJ Plovdiv 03.02. 2023 03.02. 2023